top of page

ateliér - newsletter

Občasník o novinkách ze studia Petra Hajdyly

Petr Hajdyla, The Island Door, oil on wood,180 x 50 x 60 cm, 2024

Philippino Edition

Leden - únor 2024 jsem strávil na umělecké rezidenci ve filipínské Orange Project Gallery. Ta je součástí rozsáhlého Art Districtu na ostrově Negros a umožnila mi účast na veletrhu Art Fair Philippines v hlavním městě Manile.

 

Velkoformátové plátno Peeing in the Ocean - Philippino Edition v Manile zůstává, bude zdobit oficiální rezidenci českého velvyslance Jeho Excelence Karla Hejče.  

Petr Hajdyla, Cooling Down, oil on canvas, 60 x 50 cm, 2024

Orange Project Gallery, woldwide shipping

Petr Hajdyla, Peeing in the Ocean Philippino Edition

oil on canvas, 220 x 170 cm, 2024

Pohled do Orange Project Gallery a prostředí Art District Bacolod

Co se chystá

V květnu se těšte na velkou solo show ve Stage Garden Gallery v Rožnově pod Radhoštěm. Zcela poprvé zde představím nejnovější plátna, čeká Vás ale také jedno velké překvapení. Určitě nepropásněte vernisáž!

 

V současnosti zároveň probíhá launch nové edice pro 100ks. Po rekordně rychle vyprodané The Night of no Worries, jejíž originál byl představen na výstavě s The Chemistry Gallery kurátorovanou publicistkou a kritičkou Bárou Alex Kašparovou, nyní vychází Modrý Jezdec. Originální plátno bylo součástí solo show ve Výstavní síni Sokolská 26, jejímž kurátorem byl Petr Vaňous.
 

Na začátek roku 2025 připravujeme ve spolupráci s The Chemistry Gallery dosud největší samostatnou výstavu v holešovické Hale 40. Nebojte se, včas se dozvíte podrobnosti!

Přejete si být v obraze?
Přihlaste se k odběru exkluzivních novinek

Děkujeme za odeslání!

bottom of page